Forum Robin of Sherwood Strona Główna


FAQ Szukaj Użytkownicy Profil

 RejestracjaRejestracja   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
"Poza Sherwood Forest" - P.DeLuise (2009)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Robin of Sherwood Strona Główna -> Film
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Ailleann

Gość


PostWysłany: Pią 16:52, 15 Maj 2009    Temat postu: "Poza Sherwood Forest" - P.DeLuise (2009)

Newsa podaję za stronką [link widoczny dla zalogowanych] :

"Robin Dunne, aktor znany z serialu "Sanctuary" gra w nowym oryginalnym filmie stacji SCI FI pod tytułem "Robin Hood: Beyond Sherwood".

Powiedział w wywiadzie, że film dodaje dużo ponadnaturalnych elementów do znanej legendy.

Według aktora szeryf z Nottigham używa potwora jako broni, by kontrolować wszystko. Nie jest to klasyczny potwór, bardziej czyste zło.

Film jest nie ma daty premiery, lecz na pewno jak już zostanie ustalona będziecie o tym powiadomieni.
"

Ciekawostka, nieprawdaż? Poczekamy, zobaczymy Smile


Ostatnio zmieniony przez Ailleann dnia Pią 16:53, 15 Maj 2009, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Hound of Lucifer

Administrator
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 1549
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Ravenscar / Warszawa Bemowo
Płeć: Mężczyzna


PostWysłany: Pią 18:13, 15 Maj 2009    Temat postu:

No proszę, a za około rok ma być film Scotta Smile Zrobił się ruch w interesie Smile Oby choć jeden z tych filmów chociaż zbliżył się do poziomu RoS.
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Arghun

Dołączył: 21 Lut 2012
Posty: 8
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Prusy Królewskie
Płeć: Mężczyzna


PostWysłany: Czw 19:17, 23 Lut 2012    Temat postu: Re: "Robin Hood: Beyond Sherwood"

Ailleann napisał:
Newsa podaję za stronką [link widoczny dla zalogowanych] :

"Robin Dunne, aktor znany z serialu "Sanctuary" gra w nowym oryginalnym filmie stacji SCI FI pod tytułem "Robin Hood: Beyond Sherwood".

Powiedział w wywiadzie, że film dodaje dużo ponadnaturalnych elementów do znanej legendy.

Według aktora szeryf z Nottigham używa potwora jako broni, by kontrolować wszystko. Nie jest to klasyczny potwór, bardziej czyste zło.

Film jest nie ma daty premiery, lecz na pewno jak już zostanie ustalona będziecie o tym powiadomieni.
"

Ciekawostka, nieprawdaż? Poczekamy, zobaczymy Smile


I doczekaliśmy się, i podejrzewam, że wielu z nas już zapomniało o tym serialu. Widziałem po kawałku dwóch czy trzech odcinków i nie bylem pewien czy to Xena, Hercules czy inna tego typu produkcja? Nic o czym warto pamiętać lub dyskutować Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Elfica

Administrator
Dołączył: 06 Wrz 2006
Posty: 1386
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z lasu
Płeć: Kobieta


PostWysłany: Pią 6:48, 20 Paź 2017    Temat postu:

Hmm, jak by to napisać, żeby od razu nie zniechęcić...
Podeszłam z ciekawości i do tego filmu, wszak tyczy się on postaci Robin Hooda...
Prawdopodobnie 15 lat temu obejrzałabym go do końca, z czystej ciekawości chociażby. Dziś albo moja ciekawość jest już nie taka jak kiedyś, albo mi się gust mocno wysublimował Wink

Myślę, że można było podejść do tematu nieco lepiej Smile Chwilami, gdy ujęcia padały na zamek Nottingham i już widać było fragmenty kostiumów... rodziła się we mnie nadzieja, że może jednak... i już jakby dało się wyłapać minimalnie "ten" klimat, ale tylko po to by za chwilę odebrał go przelatujący smok, który tak naprawdę jest kobietą o imieniu Alina, trzymaną w niewoli, na usługach bodajże szeryfa. Już sama nie wiem dokładnie, bo nie dotrwałam nawet do 10ej minuty filmu, gdyż czułam się torturowana ze szczególnym okrucieństwem, zwłaszcza gdy zobaczyłam w Sherwood jakąś bramę fluorescencyjną, przenoszącą pewnie w jakiś inny wymiar, a może miała ona służyć jeszcze czemuś innemu, może na przykład spełniała życzenia lub śpiewała wesołe piosenki o życiu Robin Hooda - nie wiem Smile Czy mam pisać dalej? Smile

Naprawdę chciałam zrobić po obejrzeniu krótką recenzję Smile

Ujmę to tak: gra aktorów według mnie kiepska, efekty specjalne tragiczne, fabuła zabijająca już po minucie wiarę, że może jednak film się dobrze rozwinie.
Ale kto wie? Może miłośnicy fantasy i przy okazji trochę Robin Hooda będą zachwyceni. Może młode pokolenie znajdzie w tym filmie coś dla siebie. Nie wiem co by to na przykład mogło być, ale przecież potrzeby są różne, tak jak różni są sami ludzie...

Oryginalny tytuł: Beyond Sherwood Forest


Ostatnio zmieniony przez Elfica dnia Sob 18:01, 21 Paź 2017, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Robin of Sherwood Strona Główna -> Film Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
 
Regulamin