Forum Robin of Sherwood Strona Główna


FAQ Szukaj Użytkownicy Profil

 RejestracjaRejestracja   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Complete Adventures of Robin of Sherwood

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Robin of Sherwood Strona Główna -> Kolekcjonerstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Nancy from Sherwood

Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5


PostWysłany: Nie 13:34, 09 Paź 2011    Temat postu: Complete Adventures of Robin of Sherwood

Witam Wszystkich, to mój pierwszy post na tym forum Smile Mam kilka pytań w związku z serialem a i sama mogę się podzielić wiedzą w tym temacie, więc na pewno będę pisać więcej. Szukam Carpenter, Richard (1990). The Complete Adventures of Robin of Sherwood. Puffin Books. ISBN 0-14-034450-0. (Novelisations of Series One, Two, plus the beginning and end of Series Three). Widziałam na zagranicznych stronach i aukcjach ale chciałabym zapłacić w złotówkach. Wszelka pomoc i info mile widziane
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Hound of Lucifer

Administrator
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 1549
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Ravenscar / Warszawa Bemowo
Płeć: Mężczyzna


PostWysłany: Nie 19:09, 09 Paź 2011    Temat postu: Re: Complete Adventures of Robin of Sherwood

Nancy from Sherwood napisał:
Witam Wszystkich, to mój pierwszy post na tym forum Smile Mam kilka pytań w związku z serialem a i sama mogę się podzielić wiedzą w tym temacie, więc na pewno będę pisać więcej. Szukam Carpenter, Richard (1990). The Complete Adventures of Robin of Sherwood. Puffin Books. ISBN 0-14-034450-0. (Novelisations of Series One, Two, plus the beginning and end of Series Three). Widziałam na zagranicznych stronach i aukcjach ale chciałabym zapłacić w złotówkach. Wszelka pomoc i info mile widziane


Witam serdecznie na naszym forum Smile

Posiadam tę książkę (jako chyba jedyna osoba spośród naszych forumowiczów) już od dość dawna. Wstyd przyznać, że czytałem tylko fragmenty - kiedyś muszę się wreszcie zmobilizować i przeczytać całość. Wychwytywanie różnic między książką a serialem będzie fajną zabawą, choć zbyt wiele ich chyba nie ma. Na przykład Robin ginie nie od strzałów z kusz, lecz od mieczy, no i w epilogu jest ciut więcej niż na ekranie: http://www.robinofsherwood.fora.pl/ogolnie,1/oficjalny-epilog-ros,507.html

Książkę kupiłem na eBayu i Tobie też to polecam (wiąże się to z rejestracją na eBay i założeniem konta PayPal). Płacisz w złotówkach (czyli tak jak chciałaś), które są następnie automatycznie przeliczane na walutę obcą (w tym wypadku zapewne funty szterlingi). W tej chwili na eBayu są 3 aukcje tej książki:

[link widoczny dla zalogowanych]

Jak widać cena wraz z przesyłką waha się od 25 do 42 złotych. Oczywiście nie możesz się raczej spodziewać egzemplarza "jak spod igły", nadającego się na prezent, bo te książki mają 21 lat i są w miękkich okładkach, ale w stanie dobrym, nadającym się do czytania powinnaś trafić Smile


Ostatnio zmieniony przez Hound of Lucifer dnia Nie 19:12, 09 Paź 2011, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Nasir

Dołączył: 13 Lis 2016
Posty: 204
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna


PostWysłany: Pią 18:51, 29 Wrz 2017    Temat postu:

Można gdzieś dostać jeszcze książkę "The Complete Adventures of Robin of Sherwood"? Wie ktoś, coś?
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Hound of Lucifer

Administrator
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 1549
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Ravenscar / Warszawa Bemowo
Płeć: Mężczyzna


PostWysłany: Pią 22:44, 29 Wrz 2017    Temat postu:

Nasir napisał:
Można gdzieś dostać jeszcze książkę "The Complete Adventures of Robin of Sherwood"? Wie ktoś, coś?


Bez problemu. Sprawdź eBay i [link widoczny dla zalogowanych]
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Robin of Sherwood Strona Główna -> Kolekcjonerstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
 
Regulamin